Translate

Obserwatorzy

sobota, 17 października 2015

Cobalt

Ostatnio mimo zabieganego trybu życia, staram się pisać częściej.
Po poście zdjęciowym "mix zdjęć wakacyjnych"  parę z Was stwierdziło, że lubią takie posty i sądzę, że raz na jakiś czas taki wpis się pojawi. Będzie też na pewno więcej recenzji kolorówki, być może nawet, że stworze post z aktualnymi zasobami moich cieni, bo jeśli dobrze pamiętam to ostatni pojawił się z dobry rok temu i na prawdę dużo się zmieniło :). Może chcecie jakieś konkretne posty, dajcie swoje propozycje :)
Dobrze już kończę z moim paplaniem nie na temat i przechodzę do makijażu, który został stworzony na konkurs u Makeup By BlueYellowEyes, niestety nic nie wygrałam, ale za to mam makijaż na bloga! :)
Jestem w Opolu teraz i akurat nie mam tych cieni przy sobie, ale pamiętam, że w załamaniu powieki był brąz z Inglota 363 i  granatowy 483  oraz na całej ruchomej powiece  Kobo 122 blue lavender, z którym miałam same problemy... Coś mi się wydaje, że wyląduje w koszu, ponieważ pomimo pięknego koloru blenduje się strasznie, kolor zanika i trzeba go nakładać kilka razy :/ Usta pociągnęłam tylko błyszczykiem i tyle :)


Jak Wam się podoba makijaż?
Pozdrawiam, Daria:*

18 komentarzy:

 1. piękny makijaż:) w żadnej paletce nie mam takiego pięknego kobaltu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobał twój makijaż - jeśli Cię to pocieszy. Niestety nie mogłam nagrodzić wszystkich, które mi się podobały. Szkoda, że w konkursie nie wzięło udział 25 osób :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba! Zazdroszczę wszystkim, którzy ładnie wyglądają w takich kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super makijaż, bardzo mi się podoba;) Zostaję na dłużej i pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń


W wolnej chwili na pewno odwiedzę Twojego bloga,
więc proszę o nie zostawianie spamu, ponieważ
komentarz wyląduje w koszu.
Pozdrawiam i dziękuję pięknie za każde miłe słowo jak równiez konstruktywną krytykę :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...